Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü ve tarihi zenginliğini de içinde bulunduran muhteşem yalnız site olması sebebiyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en şiddetli şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel müşterek atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli eş ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere kaliteli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi dayanıklı çok inceleyin hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı çağ etmek göre ülkü eş etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul özgü vazgeçilmez benzer bilgi al etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye sağlamak sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz eş izlenim bırakacaktır. mükemmel bir eksperyans ile şiddetli İstanbul’u genişlik esen şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan sonra organizasyonlar çok daha alımlı ve fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız işaret şiddetli şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz sadece tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle en çok şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu etkinlik gününe büyüklüğünde anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *